Hotel Polonia - Ostrów Wielkopolski
Strona główna

RESTAURACJA

Restauracja Polonia jest usytuowana w samym sercu pięknego, ostrowskiego Rynku w zabytkowym budynku hotelu Polonia. Bezpośrednia lokalizacja w centrum, zapewnia łatwość dotarcia do wszystkich ważniejszych miejsc w mieście, jak i spokój umożliwiający komfortowy wypoczynek i przytulny nocleg w Ostrowie Wielkopolskim. Niepowtarzalna atmosfera miasta nie opuszcza nas, gdy wstępujemy w progi Polonii.

Uderza nas interesujący i oryginalny wystrój. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku i przemiła obsługa zadowola nawet najwybredniejsze gusta. Wieczorami Restauracja Polonia oświetlona blaskiem świec stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwyklym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących.

Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiazując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia, bankiety i kolacje do 40 osób.

Zapraszamy!

PANORAMY 360º

HOTEL POLONIA W SKRÓCIE

  • W każdym pokoju internet bezprzewodowy
  • Bezpłatny parking
  • Restauracja
  • Bezpośrednia lokalizacja w centrum
  • 10 minut pieszo od dworca PKP